Studentská rada

Katedry anglického jazyka a literatury

Vítejte na stránkách studentské rady!

Na těchto stránkách vás chceme informovat o všem možném, co se na naší katedře děje. Rádi bychom poskytli oporu všem, kteří na naší katedře teprve začínají studovat, protože si velice dobře pamatujeme, jak jsme sami v našich začátcích v lecčems tápali. Proto tu naleznete pár tipů, které vám, začínajícím, doufáme, pomůžou se rychle zorientovat v novém prostředí.

4. září se po úvodním soustředění prvních ročníků konal tradiční meeting členů Rady a budoucích studentů. Účast byla hojná, zabrali jsme skoro celou C1 :-) Byli jste tam? Co se vám líbilo/nelíbilo? Změnili byste něco? Dejte nám vědět, milerádi si vyslechneme vaše názory. Kontakty najdete na odkazu 'Kontakt' nebo zde.

Novinky

Uzavření Christmas party 2008

Vřele děkujeme všem, kteří přisli na námi zorganizovanou KAJL Christmas party 2008, bavili se, povídali, hráli, zpívali nebo i pomáhali při přípravách a nakonec i úklidu.

Celé věci předcházelo mnoho práce a proto bychom také rádi slyšeli něco od vás. Napište nám váš názor na party, na místo kde se konala, na organizaci, hry, hudbu a další. Velice si jakýchkoliv konstruktivních komentářů ceníme. Použijte TENTO formulář na odeslání feedbacku

Několik fotek z party můžete najít na následujících odkazech:

Fotoalbum1 Fotoalbum2

Vánoční večírek 2008!

Vážení kolegové a kamarádi, vřele vás zveme na Christmas party 2008, která se bude konat 14. prosince od 17:00 v budově KAJL v Celetné. Pomozte nám prosím při organizaci tím, že se zaregistrujete. Vzhledem k počtu přihlášených můžeme upravit program, organizaci místnosti i celé party.

Veškeré informace o párty naleznete také na plakátech, které budou rozvěšené v budově v Rettigové a v Celetné, plus drobné dodatky se dozvíte při registraci.

Děkujeme za spolupráci a velice se na vás všechny těšímě!

Help from poetry lovers and others needed....

URGENT help needed in preparations for the 10th Poetry Day festival (www.volny.cz/denpoezie, www.spolecnostpoezie.cz). If anyone is able to help in doing a rough translation from Czech to English of the festival programme for our website it would be really wonderful!

The festival takes place from November 10 - 23rd (two weeks around the birthday of K.H.Macha on 16.11) and Ped. Fak students have been involved in many ways over the years.

When the festival takes place in November there will also be a need for volunteers interested in helping to look after the international poets who are visiting (from Germany, Ireland, Poland, Wales etc.).

So if you are interested in helping at any time, i.e. now, or later, or in any way, I would be very grateful to hear from you.

BTW, the theme of this year's festival is William Blake's "To See the World in a Grain of Sand" (V zrnku pisku videt svet).

Thank you very much!
Bernie Higgins
bernie.higgins@gmail.com
606 841 304

Hardy Candy

Skupina studentů ze semináře Drama ve vyučování AJ nacvičila, pod vedením Mgr. Barbory Dočkalové, hru s názvem "Hard Candy". Pro více informací a fotky navštivte homepage.

Copyright © Studentská rada Katedry anglického jazyka a literatury 2008 | Vytvořil František Traksl additional PHP Karel Moldřík